Правила користування ресурсом novalustra.com.ua

 

Перед переглядом сайту слід ознайомитись із правилами користування ресурсом. У випадку Вашої незгоди з ними користуватися сайтом не рекомендується.

Користування ресурсом

Веб-ресурс novalustra.com.ua дозволяє перегляд та завантаження різних матеріалів з сайту без обмежень з метою особистого використання (без отримання від цього комерційної вигоди) із збереженням інформації про право власності на цей ресурс
novalustra.com.ua під час копіювання матеріалу. Забороняється проводити зміну матеріалів веб-ресурсу, розповсюдження матеріалів або їх демонстрацію з комерційною чи громадською метою. Забороняється застосування матеріалів, що містяться на сайті, на інших сайтах або в комунікаційних комп'ютерних мережах.

Зняття відповідальності

Веб-ресурс novalustra.com.ua не надає гарантій на інформацію, розміщену на сайті (повноту та точність наданих даних про продукцію та послуги, що надаються нашим ресурсом).
Веб-ресурс novalustra.com.ua без попереднього повідомлення користувачів може в будь-який момент змінювати матеріали сайту (опис продукції, послуги, ціни) та не несе зобов'язань щодо своєчасного оновлення матеріалів сайту у разі їх старіння.
Веб-ресурс novalustra.com.ua не несе жодної відповідальності у разі отримання користувачами ресурсу шкоди через користування ресурсом, обмеження на користування ним або неможливості користування ресурсом.

Реєстрація на ресурсі

Під час реєстрації на веб-ресурсі novalustra.com.ua Ви зобов'язуєтесь надавати достовірну та точну інформацію контактного характеру.
При отриманні пароля та логіну від створеного в процесі реєстрації на ресурсі профілю Ви несете відповідальність за збереження цих даних та дії, вчинені на ресурсі за допомогою цього профілю. При втраті реєстраційних даних Ви повинні повідомити про це адміністрацію ресурсу.

Форма зворотнього зв'язку та коментарі на ресурсі

При розміщенні коментарів на веб-ресурсі novalustra.com.ua Ви несете відповідальність за наслідки їх розміщення. При розміщенні коментарів слід враховувати відданість нашого ресурсу високим нормам людської моралі та Законам України.
Веб-ресурс novalustra.com.ua залишає за собою право видаляти коментарі без Вашої згоди та користуватись ними на свій вибір.
Веб-ресурс novalustra.com.ua не несе жодної відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами ресурсу.

Користування персональними даними

Веб-ресурс novalustra.com.ua користується різними технологіями, спрямованими на збирання та збереження певної інформації про користувачів сайту.